ОСВІТНЯ МЕТОДИКА

Діти не підозрюють,
що навчаються

Кожна з програм відповідає найвищим стандартам методики STEM. Розрахована для викладання в початковій школі для дітей 6-12 років, на період всього навчального року.

ОСНОВИ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ, ІНЖЕНЕРІЇ

Young Engineers Online

Це програма, створена для навчання в ONLINE інженерної освіти для учнів, що використовують сумісні з LEGO® будівельні блоки.

АДАПТАЦІЯ ДО ШКОЛИ

Build Up

Програма призначена для дітей перших-других класів ,
її мета – адаптувати дітей до шкільного процесу за допомогою ігрової діяльності та впровадити використання Lego як соціальної гри з однолітками.

Програма розвивається поступово, діти починають вивчати основи роботи з Lego деталями, інструкціями за допомогою тренера і закінчують програму самостійною побудовою моделі та груповою грою за правилами під керівництвом тренера.

СВІТ РОБОТОТЕХНІКИ

Algo Buddy

Програма знайомить зі світом робототехніки, основами алгоритмічного мислення та мови кодування.

Використовуючи інтуїтивну та зрозумілу мову фізичного кодування Algobrix®, діти будуть практикувати програмування та виконувати різні захоплюючі завдання AlgoBuddy.

ОСНОВИ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ, ІНЖЕНЕРІЇ

Bricks Challenge

Загальною метою програми є вивчення основних
принципів фізики, математики, інженерії, машинобудівництва за допомогою спеціальних конструкторів LEGO та вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.

Кожен урок надихає учнів на створення, побудову та вдосконалення механізованих моделей з LEGO. Граючись, діти отримують знання про закони фізики, такі як: відцентрова і доцентрова сили, сила інерції, кінетична енергія, потенційна енергія, сила підйому, крутний момент, опори,
розподіл навантаження, збереження сил тощо.

Хочете, щоб у ващій школі появився LEGO гурток?

Запищіть дитину на безкоштовне занняття

  ОСНОВИ ПРОГРАМУВАННЯ

  Algo Play

  Революційна освітня програма, яка навчає дітей основам програмування та робототехніки, використовуючи інтуїтивну та просту мову фізичного кодування Algobrix®.

  На кожному занятті учні виконуватимуть завдання програмування високого рівня, такі як: планування алгоритмів, функції та параметри, цикли, багатопотоковість, налагодження, збір показників датчиків тощо.

  КОНСТРОЮВАННЯ

  Galileo Technic

  Розширена програма конструювання, що забезпечує практичний досвід вирішувати проблеми з інженерної точки зору, використовуючи свої математичні та фізичні навички.

  Учні працюють у групах, щоб покращити свої навички побудови команди, будуючи складніші моделі. Разом удосконалюють механізовану LEGO модель, аналізуючи всі аспекти роботи, наприклад,
  передаточні коефіцієнти.

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Що про нас кажуть нащі кліенти

  Вони нам довіряють

  Школи - партнери