FAQ

YOUNG ENGINEERS
Ці питання всіх цікавлять

Будь ласка, натисніть на питання, щоб отримати нашу відповідь

В ході розвиваючих програм Young Engineers, діти починають працювати з навчальними матеріалами і темами, як правило, що не вивчаються у шкільній програмі їхнього віку. Навіть деякі дорослі можуть не знати принципів викладених в ході цих програм. Таким чином Програми Young Engineers надають освітню платформу, яка підходить для всіх. Моделі поставляються з деталями, що дають кожній дитині можливість винаходити і будувати відповідно до їх бажаннями і здібностями.

Природньо може утворитися соціальний розрив в разі, якщо 5-ти класник відвідує заняття Young Engineers з першокласниками, щоб уникнути цього, ми рекомендуємо йому відвідувати програму разом зі своїми однолітками або друзями.

Насправді ні! На початку уроку вони вивчають тему уроку, після чого прагнуть зайнятися будівництвом, для того, щоб пограти з кінцевої моделлю. Коли урок закінчується, більшість дітей навіть не усвідомлюють, скільки часу пройшло.

Наші Розвиваючі Програми, розроблені з розрахунком на цю вікову групу дітей. Наші Програми та семінари існують протягом багатьох років, і користуються великим успіхом у всьому світі. Кожен урок складається з двох етапів: з теоретичної частини, яка наповнена цікавою історією та поясненням фізичних феноменів і другого етапу, з побудуванням власних моделей. Запитайте вашу дитину наприкінці уроку – “Чому ти навчився?”  і Ви будете приємно здивовані, почувши, як багато він розуміє в цьому віці.

Навіть якщо ваша дитина обдарована, він повинен вміти читати і писати, а також знати математику на більш високому рівні, ніж додавання і віднімання. Тому ми рекомендуємо зачекати Вам ще рік, щоб уникнути розчарування, яке може відчути дитина в разі, якщо він буде не в змозі йди в ногу з рештою класу. Ми будемо дуже раді бачити Вашу дитину в наступному році.

Набори, з яких діти складають моделі і які використовуються в процесі навчання є обов’язковим інструментом для навчання і тому, повинні залишатися в класі. Проте, діти беруть додому знання з фізики, математики та інженерії, отримані під-час уроків. Ваша дитина також може долучитися до цього процесу.

Для того, щоб дізнатися про вартість занять, зверніться до адміністратора офісу. Для кожної програми розроблена різна кількість уроків, виходячи з цього ціна відрізняється. Проте, ми не нараховуємо плату за витратні або пошкоджені матеріали (батарейки, поламані двигуни, проводи й зламані набори).

Програми тривають близько 75 хвилин і відкриваються раз протягом року.

Звичайно! Наші пробні уроки безкоштовні. У разі, якщо Ви вирішили продовжувати навчання, Ви повинні будете придбати абонемент на всю програму або на певний модуль, включаючи і пробний урок.

 

Урок не скасовується, він буде перенесений на інший зручний день, який буде обраний зі згоди усіх батьків заздалегідь. Точну відповідь про такі дати Ви можете отримати звернувшись до адміністратора. У випадку перенесення

Залишатися з дитиною не рекомендується. Метою Програми є можливість дати дитині відчути відповідальність за самого себе, і самостійне рішення проблем. Крім того, існує ймовірність, що кожна дитина захоче перебувати в класі з батьками і це може викликати складності для викладача-інструктора.

Кількість дітей в класі від 8-ми до 16-ти дітей.

 

Так! Кожна дитина отримує персональний набір для роботи на час заняття. У тих випадках, коли діти працюють в парах, кожна дитина збирає свою частину моделі, а наприкінці вони з’єднують їх один з одним.

 

Наші викладачі, мають вищу педагогічну освіту, пройшли спеціальну програму підготовки, за міжнародними стандартами. Викладачі-інструктори, мають досвід роботи з дітьми. Кожен викладач підвищує свою майстерність з кожним роком, проходячи пересертифікацію.

Ні. Більшість наших викладачів не інженери, а педагоги та психологи. Проте, наші викладачі підвищили кваліфікацію на нашому курсі спеціальної підготовки. Всьому, чому діти можуть навчитися і побудувати, наші викладачі можуть навчити і пояснити.

Сам набір виробляється в Ізраїлі за межами фабрик LEGO ®. Його деталі імпортовані з різних місць по всьому світу і, на жаль, ми можемо їх використовувати тільки для викладання під наглядом викладача. Тому на даний момент набори Юних Інженерів не доступні для придбання.
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Що про нас кажуть нащі кліенти

Вони нам довіряють

Школи - партнери

Нас визнають

Організації - партнери